O stránce

Novinky na zpovědnici

2. dubna 2012 v 16:09 | Tajnůstkářka
Přeji pěkný den,
věřili byste, že Zpovědnici budou letos čtyři roky? A protože je to už velká holka, napadlo mě, že by si k narozeninám zasloužila nějaké pořádné dárky. Mám několik nápadů, které chci začít postupně realizovat. Moje počítačové a jiné dovednosti jsou bohužel příliš nízké na to, abych tyto změny zvládla sama. Očekávejte tedy, že v budoucnu některé z vás poprosím o pomoc. O co konkrétně půjde, si jako správná tajnůstkářka nechám zatím pro sebe :-)

Ale to bych předbíhala. Jako jeden z dárků pro Zpovědnici by měla být vlastní doména. Můžete se na něm podílet všichni. Stačí, když do komentářů napíšete svůj návrh, který podle vás přesně vystihuje zaměření tohoto webu. Z došlých návrhů pak sestavím anketu. Když tedy uvidíte, že stejný nápad už měl někdo před vámi, nepište ho do komentářů znova, počkejte si na hlasování.

Děkuji za pozornost.

Tajnůstkářka.

Služební hlášení

27. června 2011 v 23:43 | Tajnůstkářka
Ze schránky se nám ztratilo jedno tajemství ohledně vylepšení situace na zpovědnici. Rády bychom ho uveřejnily, bohužel ho nikde nemůžeme najít. Prosíme tedy autora či autorku, aby nám ho poslali ještě jednou :-)

Děkujeme.

Osobní útoky zakázány

8. října 2009 v 18:50 | Tajnůstkářka
Nechtěla jsem, aby k tomuhle muselo dojít, protože si uvědomuji, že zakázání osobních útoků je určitá forma cenzury. Tahle stránka nikdy neměla za cíl následovat Loli secrets, tenhle krok je naprosto nezávislý a dělám to proto, že se zdá, že se poslední dobou tajemství přiostřují a chci je utnout, než si tu začnete veřejně natvrdo nadávat.

Proto jsou počínaje tímto dnem zakázány veškeré osobní útoky, tudíž cokoliv, co přijde na mail Zpovědnice a bude osobní útok, nebude zveřejněno. (Upozorním o tom autora/ku tajemství, aby nebyl zmatek, jestli tajemství došlo/nedošlo, byl/nebyl útok.)

Nová stamp

13. září 2009 v 16:41 | Tajnůstkářka
Přidána nová stamp, podle které budou tříděna tajemství týkající se Zpovědnice (layout, tajemství atd.)

Nový layout a stamps

22. května 2009 v 15:14 | Tajnůstkářka
Po dlouhé době je tu opět nový layout. Je to jiný, "klasický" typ layoutu, trochu obyčejnější, snad se vám bude líbit. ^^

A kromě toho jsem také vytvořila nové stamps, které vidíte na začátku každého článku s tajemstvím. Novinkou je, že jsou rozlišené podle stylů, tudíž máte možnost lehce předvídat, o čem tajemství bude, a číst např. jen ty o lolitě. ^^ Jak vypadá nový layout vidíte, ale jak vypadají nové stamps?


Nový desing

23. listopadu 2008 v 13:46 | Tajnůstkářky
Od založení blogu uplynulo půl roku, skutečně je tomu tak, i když se to nezdá.
Proto přicházíme s malým "dárečkem" v podobě nového desingu.
Náhled:

Výsledky

20. listopadu 2008 v 20:30 | Tajnůstkářky
Konban wa,

samy jste rozhodly, tudíž:

Tajemství i nadále nebudeme "řešit", tzn. nekontaktujeme aurotku/autora pokud se nám bude zdát obsah nevhodný a tajemství zveřejníme.

Jednou za čas, opravdu nevíme kdy, nejspíš tak jedou na týden nebo čtrnáct dní, by se zde měl objevit článek s lolita tématikou.

Výsledky ankety:

Jakou změnu chcete a jakou ne?
Jsem PRO kontrolovaná tajemství a PRO články.42 % (13 Hlasy)42 %13 Hlasy
Jsem PRO kontrolovaná tajemství a PROTI článkům.10 % (3 Hlasy)10 %3 Hlasy
Jsem PROTI kontrolovaným tajemstvím a PRO články.48 % (15 Hlasy)48 %15 Hlasy
Jsem PROTI kontrolovaným tajemstvím a PROTI článkům.0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy

Možné změny

16. listopadu 2008 v 18:06 | Tajnůstkářky
Konban wa, milé lolitky i nelolitky.

Poslední dobou naše/vaše zpovědnice začala ztrácet původní účel, jak jste si jistě všimly (snad pánové omluví, že budu psát v ženském rodě). Proto zavádíme opatření, které pro vás jistě nebude problémem. A to, že pokud si o tajemství, které pošlete, budeme myslet, že nějakým způsobem není vhodné, nebo etické, odešleme vám e-mail s žádostí o přeformulování, případně o vysvětlení, proč jste volily zrovna taková slova.
V případě, že na e-mail nebudete reagovat nebude vaše tajemství zveřejněno. Tohle opatření nemá nastolit ani v nejmenším "diktaturu" toho, co my považujeme za "správné" či nikoli. Zavádí se jen z důvodu zamezení zbytečných hádek, nebo aby se předešlo situaci podobné jako s decorovským tajemstvím (omlouváme se autorce za připomenutí a jsme rády, že se vše vyjasnilo).
Jestliže si myslíte, že není vhodné abysme "cenzurovaly" vaše tajemství, vyjádřete se prosím do komentářů. Vždyť tahle stránka má sloužit především vám.
Pokud nebudete chtít nebudeme hlídat obsah vašich zdelení, ušetříme si tím práci se psaním e-mailů a třízením všech tajemství.

A je zde pro vás ještě jedno sdělení.
Je možné, aby se zde na zpovědnici čas od času objevil nějaký článek s lolita tématikou (ať už "lifestyle" dárky k Vánocům, typy na uspořádání párty, lolita v médiích (manga, hudba, film) nebo něco o etiketě).
Zkrátka by se jednalo o články, které se na většině českých serverů nevyskytují.
Prosím vyjádřete se v komentářích nebo anketě.

Moje zpovědnice

13. června 2008 v 23:45 | Tajnůstkářky
Konnichi wa,

jsi Lolitka, Decora, Visual Kei, Gyaru....? Nebo patříš do dalšího z mnoha japonských stylů?
Máš trápení? Tajemství? A nechce se ti překládat vše do angličtiny a posílat ho na dobře známou stránku Loli_secrets, která ale narozdíl od téhle umožňuje svěřit se jen lolitkám?
Stejně jako tam, i sem můžeš poslat "pohlednici" (popsaný obrázek) se svým trápením.
Krom toho, ale můžeš napsat i celý příběh o tom, co se stalo, který také zveřejníme (pokud nechceš,aby osatní věděli kdo jsi změň jména, nebo používej XY).
Stejně tak tu bude fungovat "smírčí soud", pokud budou mít dvě lolitky(kdokoli jiný z J-módy) problém, na kterém se nedokáží shodnout (tím, které šaty jsou lepší počínaje, tím že jedna druhou pomlouvá konče) my (ano, jsme dvě) budeme fungovat jako nestranná porota.

V nejbližší době se tu objeví přesná pravida pro chod stránek i posílání Tajemství, Příběhů nebo žádostí o "soud". Dotazy zatím můžete směřovat na moje.zpovednice@centrum.cz
 
 

Reklama