Informace pro vás

Nová Tajnůstkářka

12. září 2012 v 13:46 | Tajnůstkářka
Mám pro vás velkou novinu. Jsme na zpovědnici zase dvě! :-) Nechám novou Tajnůstkářku, ať se představí sama:

Anketa - vyhodnocení

11. října 2011 v 11:57 | Tajnůstkářka
Milé dámy,
tak nám sabotovali anketu.

Vy jako návštěvníci tohoto blogu jste byli s něčím nespokojení. Já jako správce jsem se snažila vyhovět, protože od toho tady jsem. A vy jste mi dali najevo, že o žádnou domluvu nestojíte. Já vím, budete namítat, že anketu znehodnotila maximálně malá skupinka lidí, kteří určitě ani v komunitě aktivně nevystupují, a je tedy nefér házet všechny do jednoho pytle.

Od úplného začátku, co jsem převzala správu zpovědnice, mi spousta z vás háže klacky pod nohy. Počínaje posíláním zbytečných a zcela zjevně trollovacích tajemství, přes nabourávání se do e-mailu, mazání tajemství a konče tímhle nesmyslem s anketou. Divíte se, že to ještě dělám a rovnou to tady nezavřu? Já občas taky.

Uvědomují si viníci vůbec, že ta anonymita, za kterou se tak rádi schovávají, neexistuje?

Dost řečí, přejděme k věci. Protože pokus o domluvu selhal, vše zatím zůstane tak, jak to bylo dosud. A protože mnozí z vás mají buď děravou paměť nebo jsou líní si nalistovat prvních pár článků na zpovědnici, přináším vám krátký přehled.

V případě, že se diskuze pod tímto příspěvkem zvrhne směrem, který se mi nebude líbit, dojde k jejímu uzamčení.

Tajnůstkářka.

Anketa - konec hlasování

7. října 2011 v 11:30 | Tajnůstkářka
Když jsem vypisovala anketu, úplně jsem zapomněla stanovit, kdy bude její konec. Hlasů se nasbíralo už dost, přesto ale - kdo ještě nezahlasoval a chtěl by, má možnost do pondělní půlnoci 10.10.2011. Jedná se o zcela náhodně vybrané datum :-) V úterý tedy budou uveřejněna tajemství podle případných nových pravidel.

Vaše Tajnůstkářka.

Česká a Slovenská Tajnůstkářka se představují

28. března 2011 v 23:55 | Tajnůstkářka
Milí věrní (i nevěrní) návštěvníci,
původně jsem se ani do konkurzu o novou Tajnůstkářku hlásit nechtěla. Pak se však dlouho nic nedělo, ačkoli bylo dávno po uzávěrce podávání přihlášek. Já jsem si tedy řekla, že to přece jen zkusím. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a mně spadla do klína péče tento web.

Naštěstí na to nejsem sama a budeme se o zodpovědnost dělit s moji slovenskou kolegyní. Bylo to od ex-Tajnůstkářky moudré, že se rozhodla pro dvě nástupkyně. Pokud se budeme umět domluvit, Zpovědnici to prospěje. Moje kolegyně podle mailů vypadá moc mile, tak s domluvou snad problém nebude. Ale to prověří až čas :)

Osobně se budu snažit se Zpovědnici věnovat zodpovědně a často, problémy řešit objektivně a rychle, leč nekompromisně :-)

Vaše Tajnůstkářka z Česka.

P.S.: Ohledně fungování Zpovědnice jsme se domluvily, že stávající pravidla ani design zatím měnit nebudeme, uvidí se časem.

Milí návštevníci Zpovednice,

za normálnych okolností by som sa prestavila ,ale kedže mám ostať v anonymite nebude to
možné,takže vám chcem len povedať ,že sa budem snažiť najlepšie ako sa len dá aby som vás nesklamala a ani doveru predošlej Tajnostkárky.Bolo pre mňa nečakané, že mi bolo pridelené toto miesto kedže som zo Slovenska.Ja som prihlášku poslala už skorej.Po pár dňoch by bolo oznámené ,žee sa stávam Tajnostkárka spolu so slečnou z Česka.Bola som príjemne potešená a zatiaľ zo slečnou vychádzame dobre je veľmi milá a dúfame ,že vás nesklameme :))

Vaša Tajnostkárka zo Slovenska.

Nové Tajnůstkářky

21. března 2011 v 20:00 | Tajnůstkářka
Ano, slyšíte správně - nové, tudíž jsou dvě... jedna z Čech a jedna ze Slovenska.
Představím vám je těžko, jelikož jsou obě v anonymitě, ale můžu říct, že jsem s nejlepším svědomím vybrala pokračovatelky, díky kterým bude Zpovědnice častěji aktualizovaná a zůstane nestranná. ^_^
Taky se musím omluvit za to zpoždění...

Tímhle se s vámi nejspíš loučím, že?
Za pár chvil si zveřejním svoje poslední tajemství a stává se ze mě "řadový stalker". :D Přeji slečnám Tajnůstkářkám hodně zdaru. (Ty, které jsem vybrala, ode mě najdou všechny informace v e-mailu. ^^)
Děkuji všem, co doteď četli a zapojovali se do dění na Zpovědnici, snad v tom budete pokračovat i pod novým vedením. ^_^

Mějte se, vaše Tajnůstkářka

Nová tajnůstkářka - přihlášky

27. února 2011 v 12:04 | Tajnůstkářka
Jelikož všichni, kteří se vyjádřili, souhlasí a i mně to připadá jako nejlepší řešení, tak novou Tajnůstkářku vyberu já přes e-mail, tudíž nikdo nebude vědět, kdo se za tou osobou skrývá a nebudou žádná omezení ze strany odesílatelů Tajemství ze strachu o to, co si o nich bude myslet.

Ti z vás, kteří by se chtěli novou Tajnůstkářkou stát, posílejte mi svoje "přihlášky" na moje.zpovednice@centrum.cz.
Nevyžaduji žádnou přesnou osnovu e-mailu, ale podle něj vás budu vybírat, tudíž bych byla ráda za nějaké důvody, proč vybrat zrovna vás a proč vlastně chcete Zpovědnici vést. Bylo by taky fajn, kdybyste napsali nějaký svůj Facebook nebo něco takového (pokud ho samozřejmě máte). Nechci vás nijak dopodrobna sledovat, ale jen abych měla hrubou představu o tom, kdo jste. (Pokud mi to místo toho napíšete do e-mailu, nevadí.)
Uzávěrka je tento pátek - 4.3.2011!

Prosím předtím, než se přihlásíte, uvědomte si, jestli vážně chcete mít Zpovědnici na starosti, jestli na to budete mít dostatek času a energie.
Tajnůstkářka musí být anonymní a nestranná. Nesmí prozrazovat autory Tajemství, ani je nějak hodnotit.

Tajnůstkářka

Hledá se nová Tajnůstkářka

26. února 2011 v 9:30 | Tajnůstkářka
Po celkem dlouhém rozhodování jsem se rozhodla předat Zpovědnici někomu dalšímu...
Je to především z časových důvodů, mám svoje další (i internetové) aktivity a i když je Zpovědnice stránka, na které jsem byla dlouhou dobu, předat ji někomu, kdo se o ni bude lépe starat, se mi zdá jako nejlepší řešení.

Tudíž teď vyvstává otázka, jak novou Tajnůstkářku vybrat...
Buď můžu udělat veřejné hlasování, tím pádem budou všichni vědět, kdo Tajnůstkářka je, a nebo se mi případní zájemci budou hlásit na mail (moje.zpovednice@centrum.cz), já někoho vyberu a osoba Tajnůstkářky zůstane v anonymitě.

Víte, že jsem vždycky byla pro zanechání anonymity, protože podle mě dává lidem větší svobodu při posílání Tajemství, ale přeci jen je to stránka o vás, tudíž vám projednou (a naposled :D) dávám možnost výběru. ^_^

Vaše Tajnůstkářka

Harajuku Valentines

5. ledna 2010 v 15:24 | Tajnůstkářka
Určitě všichni znáte Loli Valentines, ať už zahraniční nebo českou verzi. Pro ostatní styly teď vznikla česká stránka Harajuku Valentines. ^_^

Označení osobních útoků?

4. října 2009 v 18:27 | Tajnůstkářka
Nedávno, lépe řečeno dnes, přišel na Zpovědnici tenhle mail:

Krásný dobrý den.

Mám takový malý návrh. Vzhledem k dění na zpovědnici v současné době... Nešla by pro hate tajemství a celkově tajemství napadající určitou osobu udělat vlastní "známka"? Nebo rubrika (něco jako ta na livejournalu), chceme-li se tedy řídit tím, že cenzura prováděna nebude... Jenom tak, aby ostatní věděli, co mají čekat.

Moc děkuji za odpověď

S pozdravem Danielle

Dávám ho sem, protože jsem o něčem takovém už přemýšlela.
Napadlo mě udělat další známku s nápisem "osobní útok", kterou bych dala vedle obvyklé známky stylové nad každé tajemství a lidé by tak nemuseli číst osobní útoky.
Ráda si přečtu veškeré vaše názory a návrhy.

Tajnůstkářka

fuckarna.blog.cz

23. listopadu 2008 v 22:31 | Tajnůstkářky
Dnes nám přišel e-mail reagující na dění na zpovědnici v několika posledních dnech.
Připadá nám, jako poměrně dobrý nápad, jedině snad, aby se fuckarna nestala frekventovanější stránkou než zpovědnice.

Jak požádat o "Rozhřešení"?

15. června 2008 v 18:02 | Tajnůstkářky
Už v prvním článku jsme si zmiňovaly o "smírčím soudu", pokud se dvě Lolitky(nebo kdokoli jiný z J-módy) nepohodnou mohou nám poslat svůj problém a my jako nestranná porota řekneme na čí straně je pravda (samozdřejmě pořád to ale bude subjektivní)

Jak poslat Zpověď?

15. června 2008 v 13:24 | Tajnůstkářky
Co je vlastně zpověď?
Jak a kam ji poslat?
A co všechno na sebe můžteš říct?

Jak poslat Tajemství?

15. června 2008 v 13:15 | Tajnůstkářky
V tomhle článku najdete postup a něco jako "pravidla" pro posílání vašich tajemství....
 
 

Reklama